Клуб Талісман

Талісман

Клуб «Талісман» КПІ

Ми запрошуємо Вас до світу Аеробіки та Фітнесу під керівництвом інструкторів, що відомі у світі та в Україні: Тетяни та Альони Пасічних, Ольги Харачури,Михайла Сливина, Інги Шиманської, Ігоря Чорненко!

Про нас: 20-тирічний шлях розвитку клубу “ТАЛІСМАН” приніс нашому КПІ, Києву та Україні широке світове визнання завдяки виступам спортсменів клубу та впровадженням новітніх технологій аеробних і фітнес програм!

На сьогодні клуб КПІ “ТАЛІСМАН” є професійною базою Федерації України зі спортивної аеробіки і фітнесу Клуб виховав Чемпіонку Європи 98-Наталію Пасічну; бронзових призерів чемпіонату Європи 95: Альону Пасічну, Сергія Зика, Юрія Пінчука. Учасниками світових змагань у різні роки були: Наталія Варченко (Градусова), Віктор Кньовець, Наталія Малюкова, Олена Шумська, Андрій Ліснічий, Віталій Веред, Максим Бубен, Ольга Колеснікова, Володимир Дорошенко та інші.

Керівник клубу, вона ж і президент Федерації України зі спортивної аеробіки і фітнесу, Тетяна Пасічна вдячна НТУУ”КПІ” і, особливо Олексію Івановичу Некрашевичу, за підтримку і розуміння у розвитку та становленні нового виду спорту! Клуб відкрито для всіх і кожного. Наш “ТАЛІСМАН” спорту і здоров’я може стати вашим ТАЛІСМАНОМ УСПІХУ!

Наш розклад: щоденно з 18:00 по 22:00; неділя 12:00 — 14:00 МАРАФОН із участю всіх інструкторів.
Види зайнять: Степ, Латина, Хай Лоу, Фанк, Силова, Стрейтч, Денс, Дитяча
Адреса: Спорткомплекс КПІ — вул. Польова, 38, к.139, Зал Аеробіки
тел. 453-14-76, 572-94-55Залишити коментар