Федерація України зі спортивної аеробіки і фітнесу (ФУСАФ) — заснована у 1991 року як незалежна громадська організація оздоровчого та спортивного напряму, має усі права і реквізити самостійної юридичної особи та національний статус з 1999 року. ФУСАФ працює на неприбутковій основі, а отримані кошти (членські внески, добровільні внески та пожертви фізичних і юридичних осіб) витрачає на фінансування діяльності, регламентованої Статутом.Статут 2016.

ФУСАФ щорічно проводить Чемпіонати та Кубки України з 4-х вікових категорій: діти (6-11р.), кадети (12-14 р.) юніори (15-17 р.), молодь (17-21), дорослі (18 років та старші), національні турніри (Кубок С.П. Корольова, Кубок Азовського моря, Кубок Слобожанщини), Міжнародні турніри (Чемпіонат Європи, «Sudak Open», «Cup of Ukraine» і т. п.).

ФУСАФ була членом ICAF ( Міжнародна федерація спортивної аеробіки з 1991р. по 1996р.), членом FISAF (Міжнародної Федерації зі спортивної аеробіки та фітнесу ( 1987-2006р.р.), ANAC (Асоціація національних аеробних чемпіонатів 1996-2006р.р.) і Strenflex ( Міжнародна федерація з розвитку фітнесу, з 2003 року) діяла згідно зі Статутами та правилами цих організації. Сьогодні (станом на 15 січня 2017 року) ФУСАФ є членом Міжнародної федерації гімнастики ( FIG )через Українську федерацію гімнастики (УФГ).

Членами ФУСАФ можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років, визнають і підтримують мету та напрями діяльності Федерації, передбачені Статутом федерації, своєчасно сплачують у встановленому порядку вступні та членські внески, сприяють діяльності Федерації. Членство в Федерації є добровільним, фіксованим і підтверджується записом у реєстрі членів.

   Члени ФУСАФ мають право:

-бути обраними до керівних органів Федерації;
-брати участь у діяльності Федерації;
-брати участь у спортивних, навчальних і методичних заходах на пільгових умовах;
-проводити змагання і інші заходи у місцевому чи обласному регіоні за правилами ФУСАФ;
-одержувати інформацію щодо діяльності ФУСАФ і методичну допомогу.

Члени ФУСАФ зобов’язані:

-дотримуватись вимог Статуту Федерації;
-активно сприяти розвитку спортивної аеробіки і фітнесу в Україні;
-своєчасно сплачувати вступні, членські внески згідно Положення про членські внески.

Федерація України зі спортивної аеробіки і фітнесу (ФУСАФ) запрошує Вас стати членом Федерації!

З повагою,
Президент ФУСАФ
Тетяна Володимирівна Пасічна

Тел./факс: (044) 453-14-76